ZAJĘCIA‎ > ‎AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Wyniki. Ekhm...

opublikowane: 26 maj 2011, 07:34 przez Nieznany użytkownik   [ zaktualizowane 26 maj 2011, 07:48 przez Nieznany użytkownik ]
Wrzuciłem wyniki z kolokwiów. Jest lepiej niż poprzednio, ale głównie dlatego, że były łatwiejsze. I tak widać, kto włożył pracę, żeby zrobić zadania ze slajdów. Sugeruję dobrze przygotować się do egzaminu. Najważniejsze jest zrozumienie. Liczenie jest na drugim miejscu, bo jeśli rozumiesz - to dasz radę policzyć i zinterpretować to, co wyszło. Jeśli umiesz schematycznie policzyć, ale nie wiesz o co kaman, to nie możesz nawet sprawdzić, czy to co liczysz ma sens. A sens i zrozumienie będzie się liczyło na egzaminie.

Jeśli chcecie omówienie na stronie WWW - proszę o informację na maila. Przypominam, że do zaliczenia trzeba mieć punkty i obecności. Macie możliwość zarobienia dodatkowych pkt. Info - w zakładce "Nieobecności". Pule są ograniczone. FCFS :) Czasu nie jest dużo, więc ściskamy pośladki i do roboty. (Ja też, bo kończę doktorat - dlatego na ostatnich zajęciach zastąpił mnie Profesor :))

/GS/
Comments