ZAJĘCIA‎ > ‎AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Slajdy numer 3... (update)

opublikowane: 28 paź 2011, 04:41 przez Grzegorz Sobiecki   [ zaktualizowane 17 lut 2012, 06:23 przez Nieznany użytkownik ]
... są na swoim miejscu. 

Projekt tym razem jeden do wyboru.

Zgłoszone tematy referatów i tytuły książek do recenzji akceptuję. Proszę o wysyłanie zaległych. Jeśli chcecie, możecie je jeszcze zmienić.

Ci z Was, którzy wybrali "Dlaczego piloci kamikadze zakładali hełmy" albo "Freakonomię" (i inne powtarzające się tytuły) - czekam na różne recenzje! :)

Wśród tytułów i tematów są i takie, które wykraczają poza dyscyplinę ekonomii i wchodzą w zarządzanie, finanse czy psychologię. I OK, ale czytając książki i pisząc referaty starajcie się spojrzeć na zagadnienie przez pryzmat ekonomii - czyli przez pryzmat zagadnień, którymi się zajmuje: "racjonalność ekonomiczna", kto, jak i dla kogo produkuje? determinanty kształtowania się i zmian popytu i podaży, czynniki i koszty produkcji, problemy rynku, np. wolność, struktury rynkowe itp.

O projektach domowych napiszę w odrębnym newsie/newsach, żeby nie zajmować czasu na zajęciach - nie gwarantuję, że będzie to przed zajęciami w środę.

Video konsultacje - nie w poniedziałek 31.10 ze względu na długi weekend. Na razie nie określam kiedy.
Comments