ZAJĘCIA‎ > ‎AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Nowa stronka WWW

opublikowane: 16 kwi 2011, 13:08 przez Nieznany użytkownik   [ zaktualizowane 17 kwi 2011, 09:16 przez Nieznany użytkownik ]
Witajcie na nowej stronce, mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Nie wszystko jest jeszcze dopracowane, niektóre rzeczy są w fazie koncepcji, ale z czasem będzie więcej i lepiej. W planie jest jeszcze kilka dodatkowych części.

Z nowych rzeczy:
  • "aktualności ekonomiczne" - trochę ciekawostek ekonomicznych ze świata, życia, uczelni, które pomogą zrozumieć ekonomię i być na bieżąco z tym, co się dzieje w tym świecie; nie zmieszczę tu jednak odwołań do wszystkich ciekawych artykułów; te - wrzucam do...
  • "worka", gdzie wrzucał będę linki do ciekawych artykułów
  • "headlines" - czyli zbiór nagłówków z kilku serwisów (kanały RSS)
  • "przybornik ekonomisty", czyli to, co żadnemu ekonomiście nie zaszkodzi wiedzieć, czasem może się przydać, a rzadko kiedy jest tam, gdzie się tego szuka.
  • "na rozgrzewkę", na rozruszanie umysłu i ćwiczenie koncentracji przed pracą
  • "konkursy - studenci" - jak znajdę coś ciekawego, w czym moglibyście się wykazać - wrzucę
  • "ankieta" - ocena zajęć, przyda się, by coś poprawić
A no i jest nowy a-dresik: www.ekono.net. Będę wdzięczny za uwagi i komentarze, zarówno dotyczące meritum (co przydałoby się umieścić na stronie), jak i układu strony. 

Główne założenie: stronka jest dla Was, czyli dla studentów ekonomii (ale nie tylko przedmiotu p.t. "ekonomia"), a szerzej uczelni ekonomicznych. Chciałbym zaprezentować na niej, oprócz teoretycznych aspektów i spraw związanych z zajęciami na uczelni, również tę "życiową" stronę ekonomii. To założenie sprawia, że w postach będę wybierał zagadnienia aplikacji (zastosowania) ekonomii w życiu, ale też i związane z tym, jak się ona w życiu przejawia, czyli ekonomia po prostu :).

Zapraszam też na część Fejsbukową, gdzie możecie wylewać swoje żale, proponować linki, artykuły, zagadnienia do omówienia, podzielić cię przemyśleniami albo podyskutować o ekonomii. Oceny z zajęć NIE uzależniam od tego, czy ktoś polubi stronkę, czy nie :) Tak czy inaczej ona jest dla Was. Naturalnie na początku jest to całkowicie pusta przestrzeń. Od Was zależy, czy przekroczymy masę krytyczną i stronka zacznie żyć. Zapraszam zatem do współtworzenia serwisu.
Comments