EKONOMIA‎ > ‎Ekonomikalia‎ > ‎

Gdyby to zależało ode mnie, to...

opublikowane: 28 kwi 2012, 02:03 przez Grzegorz
Fajna inicjatywa Obserwatora Finansowego (portal pod auspicjami NBP).

"Redakcja Obserwatora Finansowego ogłasza otwarty konkurs dla studentów na najlepszą publikację na temat pożądanych zmian w polskiej gospodarce.

Bardzo wiele udało się już w Polsce dokonać, ale wiele jeszcze wciąż przed nami. Administracja publiczna, edukacja, infrastruktura, opieka społeczna, opieka zdrowotna i wiele branż gospodarki, jak choćby transport, czy budownictwo mieszkaniowe to przykłady dziedzin, w których wciąż jest wiele do zrobienia, by działały sprawniej i efektywniej. Jak je zmienić, jak naprawić, jak usprawnić – to zadanie dla was.

Ile razy w życiu pomyśleliście: „Ja bym to zrobił inaczej?” Chcemy poznać wasze pomysły. Mogą to być oryginalne, autorskie koncepcje, albo projekty posiłkujące się rozwiązaniami sprawdzonymi gdzie indziej na świecie.

Wybierz sektor i opracuj plan zmian. Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone i opublikowane w serwisie Obserwator Finansowy.

Na autora najlepszej pracy czeka iPad. Nagrodą specjalną będzie zaś indywidualne spotkanie z prezesem Narodowego Banku Polskiego, prof. Markiem Belką.

Na prace czekamy do 15 czerwca 2012 roku."

Comments